Eintrag vornehmen
Name:
E-Mail:
Homepage:
Sicherheitscode:
  (bitte übertragen Sie in das Feld)
Beitrag:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
BB-Code: fettkursivunterstrichen
Datenschutzerklärung
Ja, ich akzeptiere die Datenschutzerklärung.
HINWEIS: Ihr neuer Eintrag erscheint erst nach
Freischaltung des Eintrages durch den Betreiber.


« Vorherige123 ... 747576Nächste »
(1136 Einträge total)

#1121   veprimE-Mail30.12.2010 - 15:51
urime festae vitit te ri 2011**********

#1120   Minouche van den BerghE-MailHomepage25.12.2010 - 01:07
Wünsche weiterhin viel Erfolg und
Schöne Grüße,
Minouche van den Bergh.

#1119   artistja07.11.2010 - 10:16
pershendetje cajle nga diaspora

#1118   djali 30.08.2010 - 22:47
Falënderimi i të fortit është t’i ndihmoj të dobëtit, falënderimi i të shëndoshit është vizita e të sëmurëve, falënderimi i udhëheqësit është që të jetë i drejtë me ata që i ka nën udhëheqje, falënderimi i pasanikut është t’i jep të varfrit.Ti ndihmojmë të varfrit! Une e njoh një familje skamnore.Ju njihni ndonjë të tillë që i mungon buka në sofër? Ti ndihmojmë...

#1117   djali30.08.2010 - 22:46
" I devotshëm është ai i cili e zbukuron fshehtësinë e tij për Krijuesin e tij ashtu si e zbukuron pamjen e jashtme për shokët e tij "

#1116   djali 30.08.2010 - 22:43
Duaj ke te duash, nje dite do te ndahesh. Jeto sa te duash, nje dite do te vdesesh.Vepro si te duash, nje dite do te japesh

#1115   al25.05.2010 - 21:55
Albanija: Juliana Pasha - "Its All About You"

votoni per shqiperin

#1114   ximi02.05.2010 - 23:26
au meri su ndale mo tej mi po sja vlen cdoher me shkruar ashtu mesou pak me jo indirekte te jesh flm te pershendesi kado qe te jesh kalo ashtu xixa e din toj bye bye

#1113   eheehheheE-Mail21.04.2010 - 20:08
hi cajle ku jeni mer jeni humb ej eja ka parku i vjeter oh gimi tung edin

#1112   djali per shpyrtin 05.04.2010 - 10:35
E dashur,po te dergoj leter sepse po me vret largesia jote.Ne kete leter do te tregoj gjendjen time shpirterore qe me ke shkaktuar ti,jo per fajin tend,per faj te dashurise.Nuk ndjej me ekzistencen time ne kete bote sepse nuk je prane meje.Je shume larg,saqe zemra po vuan shume mungesen tende,dhe therret emrin tend ne cdo moment .Ne kete cast qe po te shkruaj po dridhem,po nxjerr lote nga trishtimi i mungeses tende.Nje trishtim i mallkuar qe me ndjek ne cdo moment..Kudo qe shkoj kam imazhin tend me vete,sepse mendja te ka pikturuar ty.Sa me mungon.Sa po vuaj nga largesia jote.Te lutem rikthehu,mos me le ne vetmi,mos e ler zemren time te cmendet.Me ka marre malli per ty ,per puthjet e tua,te te kem perseri ne krahet e mi,te ndjej fryemarrjen tende,dhe te shikoj perseri syt e tu...Shpresoj qe me letren time te kuptosh dhimbjen time dhe vuajtjen nga ikja jote.Dhe kete leter e perbledh me nje fjale te madhe TE DUA
Cdo nat shikoj yjet dhe yllin me te shndrishem kam vene emrin tend dhe aty brenda yllit kam ruajtur kujtimet qe kam per ty.Cdo nate sa here te shikoj ate yll te bukur do me kujtohesh ti.

#1111   ajo_e_di_tiiii05.04.2010 - 10:29
Zemer!

Sa bukur kur ti je prane meje, kaq i paarritshem, i pazevendesueshem! Sa emocion kur me sheh ne sy edhe pse buzet nuk flasin une e kuptoj qe ne ate shikim ka deshire, dashuri, ndjenje, mall!
Shpirt! Me dritheron kur me prek aq embel me duart e tua, aty eshte fillimi i botes se pafund, ne ate cast gjithcka nuk ekziston me, vetem une dhe ti ne qiellin e shtate! Oh zemer ti me puth si engjell!

Zemer dua te te them se cdo gje merr forme kur ti je prane meje, dua te te them sa i rendesishem je per mua, i nevojshem ne jeten time, i domosdoshem per shpirtin tim!
Ah... zemer sa shume gjera me duhet te te them por e di qe as lapsi as letra nuk do mjaftonin!
Shpirt! Zemer! Yll! Diell qe me ndricon! Ajer qe marr fryme! Ti me jep jete! Me mbush me Gjithesi! Thesari im! TE DUA!


#1110   SMS KostenlosHomepage01.04.2010 - 14:16
hey wirklich klasse seite, weiter so..

#1109   ajo..20.03.2010 - 10:48
Ajo priste të dëgjonte përrallën e premtuar, por papritmas nga buzët e gruas së thinjur dolën disa tinguj të çuditshëm.

#1108   ajo...20.03.2010 - 10:46
un jam ti e ti je un..... Na ishte një herë një vaj… Gruaja plakë e ndërpreu fjalën në mes dhe hodhi një shikim jashtë dritares. Sytë e saj vështronin diku larg, në një pikë të humbur të horizontit. Përpara saj deti shtrihej i pamatë dhe valet e tij lodronin lehtas, duke prishur formën e përgjysmuar të hënës. Gjyshja ngriti sytë lart dhe pa atë gjysëmhënë që qëndronte e vetmuar në qiellin e errët pa yje të asaj nate të gjatë. Ajo lëkundej ngadalë në karrigen e drunjtë dhe vështrimi i saj u bë i ftohtë, i huaj. Vajza e vogël që rrinte e heshtur pranë saj, e shikoi gjyshen e çuditur.

#1107   forum09.03.2010 - 23:51
http://forumishqiponjave.forum-aktiv.com/portal.htm

« Vorherige123 ... 747576Nächste »
(1136 Einträge total)


Datenschutzerklärung
Kostenlose Homepage von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!